Бердичівська МГО інвалідів візочників СТИМУЛ

П`ятниця, 12.04.2024, 15:38

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ | Реєстрація | Вхід

ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ

Витяг

 

 

Споруди транспорту,

"Автомобільні дороги"

 

ДБН 2.3.4. – 2000

введені в дію 1.07.2000року

 

Питання доступності для людей з особливими потребами передбачені у наступних розділах:

Велосипедні доріжки і тротуари

2.37        На підходах до шляхопроводу через залізничні колії з обох боків проїзної частини проектують пішохідні доріжки з врахуванням, при обґрунтуванні, можливості руху по них велосипедів та інших колясок. Довжину доріжок призначають рівною відстані від початку підйому на шляхопровід до початку шляхопроводу.

Споруди автотранспортної служби

8.9          В місцях зупинок транспорту загального користування належить передбачати зупинкові, посадкові майданчики та, при необхідності, павільйони. Ширину зупинкових майданчиків слід призначати на дорогах І-ІІ категорій 3,75 м, ІІІ – 3,5 м і ІV-V – 3 м.

   Довжину зупинкових майданчиків слід призначати від кількості автобусів, що одночасно зупинених: для 1 – 10м, 2 – 25 м і 3 – 35 м.

   Зупинкові майданчики слід відділяти від основної смуги руху по довжині майданчика на автомобільних дорогах І і ІІ категорій розділювальною смугою завширшки 0,75 м, а на дорогах ІІІ і IV категорій – 0,5 м. На дорогах V категорії необхідно передбачити заїзні кишені і відокремлювати їх від основної смуги руху суцільною лінією розмітки.

   Посадкові майданчики на автобусних зупинках повинні бути підвищені на 0,2 м над поверхнею зупинкових майданчиків. Поверхня посадкових майданчиків повинна мати тверде покриття на довжину, не менше довжини зупинкового майданчика та шириною не менше 2 м. Відстань від конструкцій павільйону для пасажирів до крайки зупинкового майданчика повинна бути не менше 2 м. Від посадкових майданчиків у напрямку основних потоків пасажирів необхідно проектувати пішохідні доріжки або тротуари (з врахуванням, при обґрунтуванні, можливості руху по них інвалідних колясок) завширшки не менше 1 м до існуючих тротуарів або пішохідних доріжок, а в разі їх відсутності – в межах заокруглень на з’їзді.

Об’єкти сервісу

8.22.       Розміщення майданчиків всіх типів повинно погоджуватися з районними або міськими органами містобудування та земельних ресурсів, власником дороги і Державтоінспекцією МВС України. В проекті майданчиків слід передбачати можливості руху інвалідних колясок до усіх об’єктів побутового обслуговування (питне джерело, туалет тощо).

8.29        На зупинках пасажирського транспорту загального користування на дорогах І і ІІ категорій обов’язково слід влаштовувати туалет.

8.31        Забороняється розміщувати об’єкти сервісу, споруди:

на тротуарах, зупинкових майданчиках пасажирського транспорту загального користування, пішохідних та велосипедних доріжках, на штучних спорудах.

на автомобільних дорогах ближче 150 м до дорожніх розв’язок, шляхопроводів та мостів.

на періхідно-швидкісних смугах ближче, ніж за 100 м до залізничного переїзду.

                                                                                                                                http://netbaryerov.org.ua/bud_norm/

Увійти

Меню сайту

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Опитування

Ваша оцінка нового дизайну сайту

Всього відповідей: 1

Відправка СМС

Друзі сайту

Статистика